شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دسته بندی محصول

گرافیک
گرافیک
نمایش
کتاب صوتی
کتاب صوتی
نمایش
کتاب
کتاب
نمایش
قالب
قالب
نمایش
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
نمایش
صوتی ها
صوتی ها
نمایش
زیردسته اول
زیردسته اول
نمایش
زیردسته ، زیردسته اول
زیردسته ، زیردسته اول
نمایش
دیگر دسته بندی
دیگر دسته بندی
نمایش
دوره ها
دوره ها
نمایش
دسته چهارم
دسته چهارم
نمایش
دسته بندی کتاب صوتی
دسته بندی کتاب صوتی
نمایش
دسته بندی کتاب
دسته بندی کتاب
نمایش
دسته بندی فیزیکی
دسته بندی فیزیکی
نمایش
دسته بندی صوتی
دسته بندی صوتی
نمایش
دسته بندی چهارم
دسته بندی چهارم
نمایش
دسته بندی تصویری
دسته بندی تصویری
نمایش
تصویری ها
تصویری ها
نمایش
پک شده ها
پک شده ها
نمایش
پادکست آموزشی
پادکست آموزشی
نمایش
پادکست
پادکست
نمایش
بدون دسته‌بندی
بدون دسته‌بندی
نمایش
افزونه ها
افزونه ها
نمایش
Uncategorized
Uncategorized
نمایش
سئوکار
شناسه پست: 1438
بازدید: 659

سئو جزو یکی از راه کارهایی میباشد که امروزه برای افزایش کیفیت و بهبود جایگاه سایت های مختلف طرف داران زیادی پیدا کرده است،  سئو تشکیل شده از کلمات کلیدی می باشد که کاربران در موتور های جست و جو گر به دنبال آن ها می گردند.

خرید سئو
خرید سئو

سئو چیست؟

در قدیم از سئو به عنوان استفاده از کلماتی کلیدی و نا مرتبط با موضوع مورد نظر و صرفا برای بالا بردن سطح لینک یاد می کردند. این کار باعث بالا رفتن بازدید کنندگان سایت می شد، اما نتیجه ای را حاصل نمی کرد و همچنان شما در گیر با رتبه پایین سایت خود در انواع موتور های جست و جو گر بوده اید. یکی از روش هایی که در کنار سئو سایت به شما کمک می کند تولید محتوای خوب و با کیفیت می باشد.

محتوای خوب و با کیفیت چیست؟

ارائه محتوای خوب شامل مواردی مثل غیر کپی بودن محتوا می شود. همچنین علاوه بر یر کپی بودن محتوای شما باید کاملا آپدیت و به روز باشد تا با نیاز های مردم در یک راستا حرکت کند. اگر تولید محتوا به درستی انجام شود، باعث رضایت باز دید کنندگان می شود و آن ها را واردار به بازدید بیشتر از سایت شما می کند. این نکته نیز حائز اهمیت است که محتوای که تولید می کنید، باید مفید باشد و از دامنه موضوعی مورد نظر هیچ گاه خارج نشود زیرا این کار تنها باعث خستگی باز دید کنندگان می شود.

اهمیت سئو

درست است که شما با تبلیغ در بستر فضای مجازی می توانید مخاطبان زیادی را جذب کنید اما منبع اصلی مورد نظر برای کار شما وب سایت تان می باشد. اگر سئو سایت به شیوه درستی انجام بگیرد، شما شاهد بازدید چشم گیر و همچنین دیده شدن سایت خود خواهید بود. به زبان دیگر سئو را می توان کاری به عنوان بازار یابی دانست و با کمک این ترفند ترافیک سایت را بالا برد. همچنین در این مسیر استفاده از بهترین سئو کار ها یکی از مواردی می باشد که باید در نظر بگیرید.

سئو یا تبلیغات گوگل ؟

سئو نتایج واقعی است که موتور های جست و جو گر نمایش می دهند و الب این مطالب واقعی بیشتر مورد نیاز کاربران هستند. نتایجی که در کنار آن ها کلمه Ad اضافه شده است، در واقع تبلیغات گوگل هستند که طبق تحقیقات انجام شده تنها 3 درصد از کاربران روی ای تبلیغ ها کلیک می کنند. نتایج طبیعی که در سرچ ها نشان داده می شود با کمک سئو، حجم ترافیکی بسیار بیشتری نسبت به این تبلیغات دریافت می کند.

چرا باید سئو انجام دهیم؟

موتور های جست و جو گر با پیشرفت تکنولوژی همواره به سمت جلو حرکت می کنند اما در این بین نیاز به نیرو های کمکی نیز دارند. ننیرو های کمکی مورد نیاز موتور های جست و جو گر سئو می باشد. اگر سئو در کرج به درستی انجام شود، ربات هایی که در موتور های جست و جو گر متن شما را مورد بررسی قرار می دهند، باعث افزایش کیفیت سایت شما شده و در همین مسیر جایگاه سایت شما را بالا تر می برند و در نتیجه ترافیک بیشتری جذب می کنند. بر خلاف موضوعی که گفتیم اگر سئو در تهران توسط بهترین سئوکار ها به درستی انجام نشود می تواند باعث دیده نشدن سایت شما نیز بشود. همچنین استفاده از روش های غیر اخلاقی برای سئو در کرج می تواند به بسته شدن سایت مورد نظرتان نیز منجر شود.

قیمت سئو
قیمت سئو

برای سئو چه مراحلی را باید طی کنیم؟

سئو سایت اگر به روش های اصولی و درتس شکل بگیرد، روند طولانی در پیش خواهید داشت. در ادامه تیتر وار به آن ها اشاره می کنیم و آن ها را توضیح خواهیم داد.
الف) سئو تکنیکال
ب) بازاریابی محتوا
پ) لینک سازی اصولی

سئو تکنیکال چیست؟

برای آن که مسیری اصولی را پیش بگیریم باید همه موارد را از پایه قوی و بستری مناسب برای آن ایجاد کنیم. بهبود بخشیدن به سرعت سایت در کنار نشان دار کردن استاندار های سایت یکی از مواردی است که در سئو تکنیکال باید مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین رعایت استاندارد های کد نویسی و طراحی سایت مطابق با نیاز ها و شرایط سایت نیز می تواند در این موضوع حائز اهمیت باشد.

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی واژه ای پیچیده می باشد که مسائل زیادی را در بر می گیرد و با کمک بازار یابی می توان تغییرات چشم گیری را در کسب و کار ایجاد کرد. بازار یابی در سئو سایت به معنای بررسی کلمات کلیدی و داشتن استراتژی هایی می باشد که در زمینه فعالیت شما تاثیر دارند. همچنین شما با آنالیز کردن فعالیت افرادی که در کسب و کار شما فعالیت دارند و دسته بندی کردن آن ها می توانید نقاط ضعف خودتان را پیدا کنید و در مسیر بهبود سئو سایت تان قدم های مثبتی بر دارید. همچنین در ایت مسیر استفاده از بهترین سئو کار ها نیز می تواند بسیار مسیر را آسان تر نماید.

لینک سازی هدف مند به چه معناست؟

برای آن که در رقابت با سایت هایی که قبل از شما شروع به فعالیت کرده اند، نیاز به تولید محتوایی قدرت مند و مفید دارید. همچنین استفاده از نقاط قوت رقبای این چنینی و ترکیب ایده ها با کمی خلاقیت می توانید ایده مورد نظر را شخصی سازی کنید و در این مسیر از ایده های موفق نیز کمک بگیرید.

سئو کلاه سفید چیست؟

در سئوی کلاه سفید بهره ‌گیری از کلید واژه های مهم و آنالیز آن ها، صرف زمان و انجام تحقیق پیرامون موضوع، تگ کردن اصولی و انجام لینک سازی اصولی را داریم، اما در طرف مقابل و در سئوی کلاه سیاه از روش های غیر اصولی استفاده می شود. روش های غیر اصولی شامل استفاده از اسپم، لینک های مخفی، استفاده از کلیدواژه های بی ربط، محتوای غیر اصولی/ حاوی اطلاعات غلط و…. می شود.

تفاوت سئو کلاه سفید و کلاه سیاه در چه چیزی است؟

به طور خلاصه باید گفت بزرگ ترین تفاوتی که بین این دو وجود دارد و می ‌توان به آن اشاره کرد این است که سئوی کلاه سفید دنبال روی روش های موجود در موتور جست و جویی مثل گوگل است. این مورد باعث آن می شود که کاربری که از آن بهره می برد تجربه بهتری داشته باشد. این در حالی است که سئو کلاه سیاه، تمام روش های موجود در گوگل را باطل می داند و توجهی به افراد استفاده کننده از آن ندارد. استفاده از سئوی کلاه ‌سیاه به نوعی همان مثل معروف «ره صد ساله را در یک روز رفتن» است بنابراین باید به این موضوع نیز توجه کنید که به خاطر نقض دستور العمل‌ های موتور جست و جویی مثل گوگل ممکن است به خاطر دستکاری های انجام شده از سوی گوگل مجازات شوید که باعث هدر رفت تمام تلاش های انجام شده می شود و امکان بسته شدن سایت شما در این مورد بسیار بالا می باشد.

نکاتی در پیرامون استفاده از سئو کلاه سفید

سئوی کلاه سفید بر کاربران انسانی توجه دارد، در حالی که در سوی مقابل و در سئوی کلاه سیاه تمرکز اصلی روی موتورهای جست و جو گر است و اصلا کاربر انسانی اهمیتی ندارد.
سئو کلاه سفید نیازمند صرف زمان طولانی است و بنابر این برای رسیدن به نتایج و دستاورد های قابل توجه، نیازمند تلاش مستمر و هزینه و صرف زمان زیادی است در نتیجه ممکن است احساس کنید که نیاز است از روش های ساده تر و میانبر که در واقع همان سئوی کلا سیاه است برای افزایش سرعت در روند کاری خود استفاده کنید. همچنین این موضوع را نیز به بیاد داشته باشید که بهتر است از ابتدا روی استراتژی کلاه سفید تکیه کنید و به مخاطب خود فک کنید. در نظر گرفتن این که چه موضوعاتی باعث جذب سریع تر مخاطب می شوند، در این مسیر بسیار به شما کمک خواهد کرد و بدین ترتیب در دراز مدت نتایج آن را می بینید.

سئوکار
سئوکار

تعرفه خدمات سئو در کرج و تهران چگونه محاسبه می شود؟

سئو در تهران به دلیل آن که طیف گسترده ای از خدمات را شامل می شود وهمواره اماکنات و خدمات ثابتی نیست، تعرفه ثابتی نیز برای آن در نظر گرفته نشده است. تنها راه کاری که برای قیمت گذاری خدمات سئو در تهران می تواند در نظر گرفت آن است که با آنالیز دقیق سایت مورد نظر تان، نیاز های خود را بر آورد کرده، آن ها را در دسته بندی های مختلف قرار داده و برای هر کدام قیمتی در نظر گرفت و در آخر خدمات سئو در کرج را مجموعه ای از آن ها دانست.

مطالب دیگر را میتوانید در سایت اصلی ما دیدن فرمایید.