شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دسته بندی محصول

گرافیک
گرافیک
نمایش
کتاب صوتی
کتاب صوتی
نمایش
کتاب
کتاب
نمایش
قالب
قالب
نمایش
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
نمایش
صوتی ها
صوتی ها
نمایش
زیردسته اول
زیردسته اول
نمایش
زیردسته ، زیردسته اول
زیردسته ، زیردسته اول
نمایش
دیگر دسته بندی
دیگر دسته بندی
نمایش
دوره ها
دوره ها
نمایش
دسته چهارم
دسته چهارم
نمایش
دسته بندی کتاب صوتی
دسته بندی کتاب صوتی
نمایش
دسته بندی کتاب
دسته بندی کتاب
نمایش
دسته بندی فیزیکی
دسته بندی فیزیکی
نمایش
دسته بندی صوتی
دسته بندی صوتی
نمایش
دسته بندی چهارم
دسته بندی چهارم
نمایش
دسته بندی تصویری
دسته بندی تصویری
نمایش
تصویری ها
تصویری ها
نمایش
پک شده ها
پک شده ها
نمایش
پادکست آموزشی
پادکست آموزشی
نمایش
پادکست
پادکست
نمایش
بدون دسته‌بندی
بدون دسته‌بندی
نمایش
افزونه ها
افزونه ها
نمایش
Uncategorized
Uncategorized
نمایش
تیزر تبلیغاتی
شناسه پست: 1430
بازدید: 650

تیزر تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغ کردن است که در آن افراد مختلف سعی می کنند با ارسال ایمیل، تهیه عکس و ویدیو و غیره محصول مورد نظر خود را تبلیغ نمایند و حس کنجکاوی بیننده را درباره محصول ترغیب کنند. یکی از مهمترین ویژگی‌های تیزر تبلیغاتی این است که تیزر معمولاً باید کوتاه و تاثیرگذار باشد و وقت زیادی از بیننده نگیرد، زیرا اگر زمان تیزر تبلیغاتی بیش از اندازه باشد بیننده به راحتی خسته می شود و از دیدن تبلیغات دست می کشد. در این مقاله قصد داریم به برخی از انواع تیزر تبلیغاتی و اطلاعات بیشتر در زمینه تیزر تبلیغاتی بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال تبلیغ کسب و کار، محصول، اپلیکیشن و غیره هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی تیزر تبلیغاتی
طراحی تیزر تبلیغاتی

انواع مختلف تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به صورت کلی در سه دسته بندی قرار می گیرد:
تیزر تبلیغاتی رئال
تیزر تبلیغاتی انیمیشن
تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال همانطور که از نامش پیداست انسان ها و محصولات واقعی را نشان می دهد و برای تبلیغات در تلویزیون ها به عنوان پرکاربرد ترین تیزر تبلیغاتی به شمار می رود. در تیزر تبلیغاتی رئال برخی از افراد دور یکدیگر جمع می‌شوند و درباره ویژگی های محصول و یا ویژگی های فروشگاه های مختلف با یکدیگر مکالمه و گفت‌وگو دارند و در نهایت محصول مورد نظر را به خوبی معرفی می‌کنند.
یکی از مثال های رایج تیزر تبلیغاتی رئال که امروزه در تلویزیون نمایش داده می شود، تیزر تبلیغاتی شهر فرش است که در آن تمام ویژگی های مربوط به خرید از شهر فرش مانند خرید اقساطی و … به خوبی برای مخاطب شرح داده می‌شود تا مخاطب بتواند با اطلاعات کافی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نماید.

تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

تیزر تبلیغاتی انیمیشن یکی دیگر از انواع تیزر تبلیغاتی است که در آن از جلوه‌های بصری خاص برای معرفی محصولات استفاده می شود. در این نوع از تیزرهای تبلیغاتی تمامی حیوانات و یا انسان هایی که به کار می روند به صورت انیمیشن هستند و فضاهای ترسیم شده غیر واقعی هستند.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن در اکثر موارد برای تبلیغ کردن اسباب بازی ها و یا وسایل خاص مختص به کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد، اما در برخی از موارد مشاهده می‌شود که در تلویزیون تیزر تبلیغاتی انیمیشن برای تبلیغ محصولاتی مانند برنج، روغن و غیره نیز به کار رفته است زیرا طبق نظریه های جدید انیمیشن تنها برای کودکان و خردسالان نیست.

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

در این طرح تبلیغاتی هم از افراد و هم از انیمیشن برای تبلیغات استفاده می‌شود و معمولاً ترکیبی از این دو نوع در کنار یکدیگر قرار می گیرند.
برای مثال در برخی از تیزرهای تلویزیون مشاهده می شود که در حالی که افراد در کنار یکدیگر با یکدیگر صحبت می کنند محصولات مختلف مانند برنج، قابلمه و غیره نیز جانبخشی دارند و به صورت انیمیشنی می توانند صحبت کنند و یا در تبلیغ چیپس پیتوز همه افراد واقعی هستند و تنها پلنگ روی بسته بندی به صورت انیمیشن جانبخشی شده است. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این نوع تیزر تبلیغاتی این است که در کنار دارا بودن قدرت جاذبه بسیار بالا و قدرت جذب مخاطب، این نوع تیزر تبلیغاتی جلوه های بصری خاص و ویژه ای دارد.

مراحل مختلف ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از روش هایی است که نیاز به کسب آموزش های مختلف در این زمینه دارد و همچنین قدرت خلاقیت انسان می تواند در هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار موثر و کمک کننده باشد. به صورت کلی می توان مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی را به سه دسته تقسیم نمود:

ایجاد سناریو:

در مرحله اولیه باید سناریوی مخصوص به کار به صورت کامل نوشته شود. یعنی تبلیغات باید دارای یک خط فرضی باشد که از ابتدا تا انتهای تبلیغ را در بر می‌گیرد. سناریو نویسی برای تبلیغات تیزری مانند نوشتن نمایشنامه است و تنها تفاوت آن با نوشتن نمایشنامه این است که در سناریوی تیزر تبلیغاتی باید به اختصار جملات و کلمات توجه ویژه شود تا مخاطب در هنگام تماشای تیزر تبلیغاتی خسته نشود و توجهش به محصول جذب شود.

تعیین بازار هدف:

در مرحله دوم باید بازار هدف به صورت کامل مشخص گردد. برای مثال اگر شما می‌خواهید تیزر تبلیغاتی را برای رده بندی سنی کودک و نوجوان تولید کنید، بهتر است از تیزر های انیمیشنی بهره ببرید این در حالی است که برای ساخت تیزر برای بزرگسالان استفاده از تیزرهای رئال بهترین گزینه هستند. در برخی از موارد دوست دارید تیزر شما به گونه‌ای باشد که تمامی رده های سنی به سمت آن جذب گردند و به همین دلیل استفاده از تیزر رئال انیمیشن کاربرد ویژه ای پیدا می کند.

انتشار تیزر تبلیغاتی:

تیزر تبلیغاتی با توجه به مخاطبان آن می‌توانند به روش‌های مختلف در بین مردم انتشار پیدا کند. برای مثال یکی از پرمخاطب ترین انواع انتشار تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در شبکه‌های تلویزیونی می‌باشد، اما استفاده از این روش به دلیل دارا بودن قیمت بالا توسط کسب و کارهای کوچک انجام نمی‌شود و کسب و کارهای کوچک با با توجه به حجم معاملات کمتر نمی‌توانند در شبکه‌های تلویزیونی کسب و کار خود را تبلیغ کنند، به همین دلیل امروز از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کار استفاده می شود.

مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی

در هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی مناسب یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از تبلیغ کنندگان پیش می آید این است که تیزر تبلیغاتی مناسب بهتر است دارای چه مدت زمانی باشد؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت تیزر تبلیغاتی باید بین مدت زمان ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه درست شود، اما بدیهی است که اگر برای ساخت تیزر مدت زمان ۴۵ الی ۶ ثانیه در نظر گرفته شود مخاطبان به سمت محصول بیشتر جذب می شوند و همچنین صبر و بردباری خود را برای مشاهده بیشتر تبلیغ از دست نمی دهد.

ویژگی های تیزر تبلیغاتی خوب

به یاد ماندنی بودن: یکی از مهمترین ویژگیهای تیزر تبلیغاتی خوب این است که این تیزر ها باید به یاد ماندنی باشند و در حافظه افراد ثبت شوند. برای مثال در سال‌های گذشته برند مای بیبی تیزر تبلیغاتی انیمیشنی درست کرده بود که در آن کودکان شعر مای بیبی دوست داریم می‌خواندند و همین موضوع ماندگاری بسیار بالایی در ذهن مخاطبان پیدا کرده بود. از دیگر مثال‌های این ویژگی از تیزر تبلیغاتی می‌توان به تبلیغ برند عالیس که در آن فروشنده با لفظ “کدومشو بدم” معروف شده است، اشاره کرد.

معرفی برند:

در تیزر تبلیغاتی باید به صورت کامل برند مربوط به محصول نمایش داده شود و به مشتریان معرفی شود.‌ برای مثال اگر شما به معرفی برندی از تلویزیون مشغول هستید بهتر است سایر محصولات برند نیز نمایش داده شوند تا مخاطب به مناسب بودن برند برای خرید و تجربه بالا در زمینه تولید محصولات مختلف اطمینان پیدا کند.
جلب نظر مخاطبان هدف: یک تیزر تبلیغاتی خوب می‌تواند مخاطب هدف خود را پیدا نموده و نظر آنها را جلب کند. برای مثال استفاده از قالب بزرگسالان برای تبلیغ محصولات کودکان چندان مناسب نیست و نمی‌تواند مخاطب هدف را مورد خطاب خود قرار دهد.

کاربرد انواع تیزر تبلیغاتی

تبلیغات در تلویزیون:

یکی از مهمترین و پر بیننده ترین کاربرد انواع تیزر تبلیغاتی تبلیغات در تلویزیون است. به صورت کلی تیزر تبلیغاتی برای تبلیغات در تلویزیون برای معرفی محصولات، خدمات و … کاربرد و رواج بسیار زیادی دارد و با توجه به مخاطبان بسیار بالای تلویزیون تیزر تبلیغاتی تلویزیونی باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را به خود جذب کنند زیرا میزان رقابت در بین تیزر تبلیغاتی تلویزیونی بیشتر است.

معرفی فیلم:

یکی دیگر از کاربرد انواع تیزر تبلیغاتی را می‌توان کاربردهای مختلف آن برای معرفی فیلم دانست. در تیزر تبلیغاتی معرفی فیلم در اکثر موارد سکانس هایی از فیلم که برای مخاطب جذاب تر است، نمایش داده می‌شوند و در بعضی از موارد حتی راوی برخی از قسمت های فیلم را روایت می‌کند که به درک بهتر مخاطب کمک بیشتری می کند. ژانر های مختلف فیلم با استفاده از تیزر تبلیغاتی معرفی فیلم به صورت کامل برای مخاطب نمایش داده می شود.

معرفی رویدادها و تبلیغ مسائل اجتماعی:

یکی از مهمترین کاربردهای تیزر تبلیغاتی برای معرفی رویدادها است برای مثال در اکثر موارد از تیزرهای تبلیغاتی برای معرفی رویدادهای مانند نمایشگاه ها و غیره استفاده می شود. در برخی از موارد تیزر تبلیغاتی ممکن است به تبلیغ مسائل اجتماعی بپردازد برای مثال تیزر های مختلف بابابرقی که در سال‌های گذشته منتشر می‌شدند، با هدف صرفه جویی در برق و رواج صرفه جویی در جامعه تولید شده بودند.‌
معرفی محصول و خدمات: در اکثر موارد کسب و کارهای کوچک برای تبلیغ کار خود از این روش استفاده می‌کنند، زیرا تیزر تبلیغاتی تلویزیونی برای آنها گران قیمت است و نمی توانند هزینه های آنها را بپردازند. در این گونه موارد برای معرفی محصولات و خدمات از تیزر تبلیغاتی معرفی محصول و خدمات استفاده می شود.

آموزش تیزر تبلیغاتی

بعد از پرداختن به مواردی در مورد تیزر تبلیغاتی یکی از مهم ترین سوالات برای بسیاری از افراد این است که برای آموزش تیزر تبلیغاتی چه مواردی را باید یاد بگیریم و دقت به چه مواردی الزامی است؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت در مرحله اول یکی از مهم ترین مسائلی که می تواند بر روی آموزش تیزر تبلیغاتی بسیار کمک کننده باشد، خلاقیت خود کارآموز است و هیچ چیز نمی تواند در هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی جایگزین خلاقیت شود. در مرحله بعدی نقاطی که باید در آموزش تیزر تبلیغاتی یاد بگیرید و عوامل متعدد مانند نوع تیزر تبلیغاتی که قصد تولید آن را دارید بستگی دارد. برای مثال اگر به دنبال یادگیری تیزر تبلیغاتی تصویری هستید و می‌خواهید با عکس های مختلف تیزر تبلیغاتی درست کنید یادگیری هنر فتوشاپ برای شما در اولویت قرار دارد.
افرادی که دوست دارند با استفاده از فیلم به ساخت تیزر تبلیغاتی بپردازند باید هنرهایی مانند بازیگری را فرا بگیرند و یا اگر خودشان نمی‌خواهند در تیزر تبلیغاتی شرکت داشته باشند باید مسائلی مانند طریقه فیلمبرداری، طریقه نورپردازی و غیره را یاد بگیرند.

ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل

امروزه نرم افزار های بی شماری برای ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل در بازار موجود هستند و برخی از آنها از انواع نسخه های رایگان بوده و برخی دیگر نیازمند پرداخت پول برای استفاده از خدمات هستند.

در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند این است که اگر می شود با موبایل تیزر تبلیغاتی درست کرد پس چرا برخی از افراد به راه‌های سخت تر مانند استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر و استفاده از تجهیزات پیشرفته روی می‌آورند؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت ساخت تیزر برای موبایل تنها برای موارد دم دستی و موارد ساده امکان پذیر است و اگر بخواهید تیزر های با کیفیت بالاتر تولید کنید باید از ابزارهای پیشرفته تر مانند دوربین و یا لپ‌تاپ استفاده کنید.
به صورت کلی یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل این است که در این روش هزینه گزافی بابت ساخت تیزر تبلیغاتی پرداخت نخواهید کرد و اگر به صورت حرفه‌ای پیگیر این ماجرا باشید می توانید تیزر های نسبتاً مناسبی درست کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل
ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل
تیزر تبلیغاتی داستانی چیست؟

در برخی از موارد تیزر های تبلیغاتی برای جذب بیشتر مخاطب اقدام به تولید داستان مختلف می‌کنند و این داستان ها را در قالب فیلم های یک الی دو دقیقه‌ای در اختیار مخاطبان قرار می دهند.
برای مثال شاید در تبلیغات مختلف مشاهده کرده باشید که فیلم های یک دقیقه ای در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد و سپس در ادامه آن فیلم در آینده فیلم های دیگری تولید می شود و مخاطب را به فهمیدن اصل داستان ترغیب می کند. این فیلم ها معمولا به صورت دوره ای در دوره های یک ماهه و یا بیشتر در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا به تبلیغ واحدی دست پیدا کنند.
تیزر تبلیغاتی داستانی می‌تواند خواننده و یا بیننده را به سمت استفاده از تیزر تبلیغاتی مشتاق تر کند و کنجکاوی او را تا حدود زیادی برمی‌انگیزد.

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

با توجه به تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره شد بسیاری از شما در یافتید که ساخت تیزر تبلیغاتی کاری کاملاً حرفه‌ای و نیازمند به تخصص است و شما نمی توانید به آسانی تیزر‌ تبلیغاتی درست کنید، به همین دلیل بهتر است انجام این کار را به متخصصان ماهر و افراد با تجربه در این زمینه بسپارید، اما سوال مهمی که در این زمینه برای مخاطبان پیش می آید این است که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟
قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی به فاکتورهای متفاوت بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابت و معینی برای آن تعیین نمود اما به صورت کلی می‌توان گفت برخی از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی عبارتند از:

نوع تیزر تبلیغاتی

مهمترین مسئله‌ای که برروی قیمت ساخت این محصول تأثیرگذار است نوع تیزر تبلیغاتی است، برای مثال در اکثر موارد تیزر تبلیغاتی رئال به دلیل استفاده از اشخاص واقعی نیازمند هزینه بیشتری است زیرا بازیگران مختلف را به خود اختصاص می‌دهد، اما تیزر تبلیغاتی انیمیشن قیمت نسبتاً مناسب تری دارد.
در این میان تیزرهای تبلیغاتی که از انواع رئال انیمیشن هستند قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند، زیرا در آنها علاوه بر استفاده از اشخاص حقیقی از انیمیشن نیز استفاده شده است و قیمت تمام شده کار را بالاتر می برد.

مدت زمان تیزر تبلیغاتی

همانطور که در بالا نیز به این مسئله اشاره شد مدت زمان تیزر تبلیغاتی ممکن است بین ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه باشد. مسلماً تیزر تبلیغاتی که دارای مدت زمان بالاتری است قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

شیوه پخش تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به روش های مختلفی می تواند در اختیار افراد مختلف قرار گیرد برای مثال اگر بخواهید تیزر تبلیغاتی را در تلویزیون پخش کنید قیمت کار بسیار بالا می‌رود اما برای پخش تیزر تبلیغاتی در مکان هایی مانند شبکه‌های اجتماعی و معرفی تیزر تبلیغاتی توسط اینفلوئنسرها به هزینه پایین تری نیاز دارید.
امروزه یکی از ارزان قیمت ترین روشهای پخش تیزر تبلیغاتی استفاده از ایمیل برای پخش تبلیغات است. در این روش افراد به هیچگونه هزینه ای خاص برای تبلیغات نیاز نخواهند داشت. برای مثال برخی از خدمات دارای سایت‌های اینترنتی مربوط به خود هستند که زمانی که به آنها وارد می شوید نیازمند به ایمیل هستند، در این گونه موارد زمانی که شما خرید خود را انجام می دهید به صورت خودکار ممکن است ایمیل های مختلف تیزرهای تبلیغاتی برای تبلیغات خدمات دیگر و یا محصولات دیگر سایت برای شما بیاید.

نوع سناریو

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند بر روی قیمت تیزر تبلیغاتی تاثیر گذار باشد نوع سناریو است. برای مثال در داستان برخی از تبلیغ ها تنها به استفاده از یک محل نیاز دارید و تبلیغ شما در محل سر بسته به صورت کامل ضبط می شود، اما در برخی دیگر از موارد ممکن است به مکان های مختلفی برای ضبط کردن تبلیغات نیاز داشته باشید و همین موضوع باعث می‌شود هزینه مکان های مختلفی را بپردازید و یا برای حمل و نقل از عوامل دوربین و غیره نیازمند به هزینه های رفت و آمد باشید، در این گونه موارد بدیهی است که قیمت تمام شده کار به مراتب بالاتر خواهد رفت.

شرکت ارائه دهنده خدمات

شرکت های مختلفی در زمینه ارائه خدمات در زمینه تیزر تبلیغاتی مشغول به کار هستند و خدمات مختلفی را به مخاطبان می دهند. برخی از این شرکت‌ها به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا در بین افراد مختلف شناخته شده تر هستند و به همین دلیل مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند و همین دلیل برای انجام کار و ساخت تیزر تبلیغاتی هزینه های بیشتری را از مشتریان می طلبند، این در حالی است که شرکت‌های تازه کار که به ارائه خدمات تیزر تبلیغاتی می پردازند معمولاً هزینه مناسب تر و پایین تری را برای مشتریان خود در نظر می گیرند.

شهر مورد نظر برای تولید تیزر تبلیغاتی

تولید تیزر تبلیغاتی در برخی از شهرها با رقابت بالاتری همراه است و به همین دلیل کیفیت ساخت تیزر تا حدود زیادی بالاتر می رود و مشتریان بیشتر به سمت استفاده از تیزر تبلیغاتی جذب می شوند، در این صورت به دلیل بالاتر رفتن میزان تقاضا برای ساخت تیزر تبلیغاتی، قیمت تیزر تبلیغاتی بالاتر می رود.
قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران نسبت به قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در کرج و یا در سایر شهرستان ها تا حدودی بالا تر است زیرا تقاضا برای این موضوع بیشتر است و همین موضوع باعث بالاتر رفتن قیمت تیزر تبلیغاتی خواهد شد.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی به چه مدت زمان نیاز است؟

ساخت تیزر تبلیغاتی گسترده و قدرتمند نیازمند به زمان است به همین دلیل نباید در این زمینه تجلیل کنید زیرا ممکن است در نهایت کار شما خراب شود و تیزر تبلیغاتی بازخورد و کیفیت مورد نظر شما را نداشته باشد.
به صورت کلی برای ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به کیفیت تبلیغات و همچنین میزان گستردگی کار مدت زمان تیزر تبلیغاتی بین ۱۰ روز الی سه ماه زمان برای ساخت تیزر تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. کارشناسان تولید تیزر تبلیغاتی بعد از مشاهده وسعت کار شما و کیفیت مورد نیاز برای تولید تیزر تبلیغاتی به صورت کامل و دقیق زمان مورد نیاز برای انجام این کار را به شما اطلاع می دهند.

ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران

امروزه موسسات بیشماری در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند و خدمات مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می دهند، برای مثال برخی از موسسات ممکن است تنها انواع تیزر تبلیغاتی رئال را تولید کنند و و در برخی دیگر از موسسات تمامی تیزر های تبلیغاتی در انواع متنوع تولید شود.
به صورت کلی تهران به دلیل دارا بودن جمعیت بسیار بالا در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی رقابتی عمل می‌کند و تیزر هایی که در این شهر تولید می شوند معمولاً دارای کیفیت رقابتی هستند و افراد همواره سعی می کنند از ایده های نو و جدید برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود استفاده کنند.
سایت ما به عنوان یکی از سایت های فعال برای ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.‌ در این سایت تمامی خدمات تولید تیزر تبلیغاتی به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار می گیرد و همچنین هزینه های مربوط به تولید تیزر تبلیغاتی در اختیار شما قرار داده شده است. برای اطلاع از هزینه های روزانه می توانید به سایت اینترنتی ما مراجعه نموده و یا با تماس با مشاوران تمامی هزینه ها و قیمت تیزر تبلیغاتی را متوجه شوید.

مطالب دیگر را میتوانید در سایت اصی ما دیدن فرمایید.