شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دسته بندی محصول

گرافیک
گرافیک
نمایش
کتاب صوتی
کتاب صوتی
نمایش
کتاب
کتاب
نمایش
قالب
قالب
نمایش
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
نمایش
صوتی ها
صوتی ها
نمایش
زیردسته اول
زیردسته اول
نمایش
زیردسته ، زیردسته اول
زیردسته ، زیردسته اول
نمایش
دیگر دسته بندی
دیگر دسته بندی
نمایش
دوره ها
دوره ها
نمایش
دسته چهارم
دسته چهارم
نمایش
دسته بندی کتاب صوتی
دسته بندی کتاب صوتی
نمایش
دسته بندی کتاب
دسته بندی کتاب
نمایش
دسته بندی فیزیکی
دسته بندی فیزیکی
نمایش
دسته بندی صوتی
دسته بندی صوتی
نمایش
دسته بندی چهارم
دسته بندی چهارم
نمایش
دسته بندی تصویری
دسته بندی تصویری
نمایش
تصویری ها
تصویری ها
نمایش
پک شده ها
پک شده ها
نمایش
پادکست آموزشی
پادکست آموزشی
نمایش
پادکست
پادکست
نمایش
بدون دسته‌بندی
بدون دسته‌بندی
نمایش
افزونه ها
افزونه ها
نمایش
Uncategorized
Uncategorized
نمایش
بک لینک
شناسه پست: 1423
بازدید: 653

امروزه با توجه به بالاتر رفتن میزان استفاده از سئو سایت بک لینک یکی از راههای بالاتر بردن بهینه سازی سایت و ایجاد سئو است. حرمت یا تصویری که با کلیک بر روی آن صفحه جدید برای مخاطبان باز شود، بک لینک نامیده می‌شود و به بالاتر بردن سئو سایت کمک فراوانی می‌کند و به نوعی برای تبلیغات کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم به بک لینک و اطلاعات مهمی درباره آن بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال بهینه سازی سایت خود هستید خواندن این مقاله به شما پیشنهاد می شود.

خرید بک لینک
خرید بک لینک

انواع مختلف بک لینک

در دنیای تکنولوژی بک لینک دارای انواع متفاوتی است. به زبان ساده تر وقتی از یک سایت برای سایت دیگر لینک می‌دهیم در واقع بک لینک سازی شروع شده است. بک لینک به صورت کلی به دو دسته جداگانه تقسیم می شود:
بک لینک ورودی: بک لینک ورودی که با نام اینترنال بک لینک نیز شناخته می شود، فرآیندی است که در طی آن افراد به داخل سایت شما وارد می شوند و در واقع سایت‌های خارجی تبلیغات سایت شما را بر روی سایت خود قرار می دهند.
بک لینک خروجی: زمانی که شما تبلیغی را برای سایت دیگر بر روی سایت خود قرار می دهید به آن بک لینک خروجی گفته می شود. در بک لینک خروجی افراد سعی دارند با استفاده از سایت خود سایت دیگران را تبلیغ کنند و برای این موضوع پول نیز دریافت می کنند. در اکثر موارد بک لینک خروجی سایت تنها توسط سایت های معروف و فعال انجام می‌شود، زیرا سایت هایی که بازدید چندان زیادی ندارند، گزینه مناسبی برای تبلیغات نیستند.

سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک

زمانی که صحبت از سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک به میان می آید، می توان گفت هیچ کسی نمی تواند به شما سایت مناسبی برای گرفتن بدن معرفی کنند و تعدادی سایت را برای شما نام ببرد، زیرا تنها خود مدیر وبسایت با در نظر گرفتن عوامل گوناگون باید سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک را پیدا کرده و از آنها استفاده کند. به صورت کلی سایتی که برای گرفتن بک لینک استفاده می شود باید دارای دو شرط کلی زیر باشد:

با سایت شما ارتباط داشته باشد

ارتباط سایت بک لینک دهنده با سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است برای مثال بدیهی است که اگر در یک وب‌سایت مربوط به آشپزی لینک هایی مانند لینک های طراحی سایت قرار داده شود مشتریان زیادی به سمت این بک لینک سازی جذب نخواهند شد، زیرا هدف سایتی که بک لینک را داده است با هدف سایت شما کاملا متفاوت است و به همین دلیل بهترین کلیک های زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.
ارتباط سایتی که بک لینک را صادر می‌کند با سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است برای مثال اگر به دنبال تبلیغ در زمینه طراحی سایت هستید می توانید در سایت های که سئو را انجام می دهند اقدام به تبلیغ کنید زیرا در این سایت‌ها افراد معمولاً به دنبال طراحی سایت هستند و به همین دلیل بک لینک سازی شما با استقبال بی شماری روبه‌رو خواهد شد.

اعتبار بالایی داشته باشد

سایتی که شما در آن به بک لینک سازی می پردازید باید دارای اعتبار بالایی باشد و تعداد دریافتی کلیک در روز در آن بسیار بالا باشد. اگر شما به عنوان مدیر سایت بک لینک سازی خود را به سایت های بسپارید که در رتبه های آخر گوگل قرار گرفته اند و در صفحات انتهایی هستند، مسلماً تعداد بازدید کنندگان از لینک شما چندان زیاد نخواهد بود.
بهتر است بک لینک سازی را به سایت های بسپارید که در نتایج اولیه گوگل قرار گرفته‌اند و کار بک لینک سازی را انجام می دهند، زیرا میزان دریافتی ورودی گوگل از این سایت ها بیشتر از سایر سایت ها خواهد بود. در واقع سپردن بک لینک ها به سایت هایی که رتبه خوبی ندارند هدر دادن هزینه و پول است.
یکی از مهمترین روش هایی که برای بک لینک سازی می توان از آن استفاده نمود این است که اعتبار سایت را با domain authority در وبسایت moz مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بفهمید که سایتی که برای بک لینک سازی استفاده می کنید از جایگاه خوب و اعتبار بالایی برخوردار است یا خیر. این سایت اعتبار سایتی که می خواهید در آن تبلغات کنید را به شما نشان می دهد.

بهترین بک لینک باید دارای چه شرایطی باشد؟

تاثیر بک لینک بر سئو سایت به عوامل متعددی بستگی دارد، به همین دلیل باید سعی کنید از بهترین بک لینک استفاده کنید تا سایت شما در رده های بالاتری قرار بگیرد. برای مثال برخی از شرایطی که برای بهترین بک لینک باید به آن توجه نمود عبارتند از:

فالو یا نوفالو بودن:

یکی از مهمترین عواملی که بر روی لینک تاثیر گذار است فالو یا نوفالو بودن آن است. اگر در هنگام لینک دهی لینک به عنوان لینک فالو به شمار برود، در واقع این موضوع به این معنی است که شما را در داخل خود قرار داده است به شما اعتماد دارد و برای شما ارزش و اعتبار قائل شده است به همین دلیل ارزش سایت شما بالاتر می رود. در مقابل اگر لینک نوفالو باشد، تاثیر کمتری بر روی سئوی سایت شما خواهد گذاشت، اما با این حال باز هم اهمیت و ارزش مناسبی به سایت شما می دهد.

متن لینک شده:

متن لینک شده یا anchor text تاثیر بسزایی بر روی سئوی سایت شما دارد. متن لینک شده به متن گفته می شود که با کلیک بر روی آن سایت برای افراد باز می شود. در گذشته تنها با عبارت “بر روی اینجا کلیک کنید”، به سایت های مختلف لینک می‌دادند، اما امروزه بک لینک سازی فرآیند پیچیده تر شده است و متن لینک شده حتماً باید با سایتی که در آن قرار داده می شود ارتباط داشته باشد. برای مثال اگر متن لینک شده با عنوان “تلفن همراه” باشد، گوگل این موضوع را یک پوئن مثبت برای سایت شما در زمینه تلفن همراه در نظر می گیرد. به همین دلیل می توان گفت بهترین بک لینک از نظر مردم لینک شده بک لینکی است که مطابقت کامل با سایت شما داشته باشد.

بک لینک سازی چیست؟

به فرآیند دریافت لینک اصلی یک سایت برای سایت خودتان بک لینک سازی گفته می شود. بک لینک سازی می تواند به روش های مختلفی انجام شود:

خرید بک لینک متنی:

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید بک لینک سازی کنید این است که برای خرید بک لینک پول بپردازید و بک لینک متنی برای شما ایجاد شود. بک لینک متنی را می توان یکی از رایج ترین انواع بک لینک دانست که قیمت نسبتا مناسب تری نسبت به سایر انواع بک لینک ها دارد.

خرید رپورتاژ آگهی:

در بعضی از موارد می توانید رپورتاژ آگهی را در سایت های خبری و رسانه های مرتبط با کار خود خریداری کنید. استفاده از این روش به خصوص در سایت های مرتبط از اهمیت بالایی برخوردار است و قیمت آن کمی از خرید بک لینک متنی بالاتر است.
استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک: امروزه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام برای انجام کار تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تبلیغ در این شبکه ها می توانند با استفاده از پیج های اینستاگرامی که به کار شما مربوط هستند انجام شود و یا می توانید خودتان به صورت جداگانه پیج ایجاد نموده و در اینستاگرام فالوور هایی را برای خودتان بگیرید.
کامنت گذاری در سایت های مختلف: این روش یکی از روشهایی است که هیچ گونه هزینه ای برای تبلیغ کنندگان نخواهد داشت و به همین دلیل بسیاری از افراد و مدیران وبسایت استفاده از این روش را پیشنهاد می کنند. برای مثال اگر به سایت نی نی سایت مراجعه کنید تعداد زیادی از افراد سایت خود را در داخل آن تبلیغ کرده‌اند و یا از روشهای مشاوره ای برای تبلیغ سایت استفاده کرده اند.

فروش بک لینک
فروش بک لینک

ایده آل ترین تعداد بک لینک ها برای یک ماه چقدر است؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که برای بسیاری از افرادی که به دنبال بک‌لینک سازی هستند، پیش می آید، این است که چه تعداد بک لینک در هر ماه باید ساخته شود تا سایت ما از نظر سئو در رتبه بالایی قرار گیرد؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت تعداد دقیق و معینی برای انجام این کار وجود نخواهد داشت، اما اگر به وب سایت های رقیب خود را مورد بررسی قرار دهید به سادگی می توانید بفهمید که چه تعداد بک لینک برای شما مناسب است. برای مثال اگر به صورت میانگین متوجه شدید که رقیب شما در هر ماه تعداد ۵ عدد بک لینک سازی انجام می دهد، بهتر است این کار را به صورتی انجام دهید که با رقیب شما برابری کند و یا کمی از او بیشتر باشد.

خرید بک لینک تضمینی

یکی از روش‌های رایجی که برای خرید بک لینک مورد استفاده قرار می گیرد خرید بک لینک تضمینی است. در این روش زمانی که شما بک لینکی را خریداری می کنید، فروشنده آن به شما این تضمین را می‌دهد که بک لینک را به گونه‌ای در سایت خود مورد استفاده قرار دهد که از نظر گوگل کاملاً طبیعی به نظر برسد.
از نظر گوگل خرید بک لینک کار چندان درستی برای تبلیغات نیست به همین دلیل اگر گوگل بفهمد که سایت شما تبلیغات را خریداری نموده است، نه تنها به آن رتبه چندان خوبی نمی دهد بلکه ممکن است سایت شما را پنالتی و یا جریمه کند و آن را به صفحات انتهایی گوگل ببرد. به همین دلیل برخی از سایت‌ها اقدام به تولید بک لینک تضمینی می‌کنند که در آن سایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و سپس با توجه به کاربرد سایت شما آن را به گونه ای تبلیغ می‌کنند که در داخل متن کاملاً طبیعی جلوه کند و به عنوان تکه ای از متن به شمار برود.
در این روش معمولاً خرید بک لینک دائمی انجام می شود و تبلیغ سایت شما برای همیشه بر روی سایت پذیرنده باقی می‌ماند و تا سالیان سال می‌تواند به تبلیغات سایت شما بپردازد.

قیمت بک لینک
قیمت بک لینک

قیمت بک لینک

در هنگام خرید بک لینک یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای بسیاری از خریداران پیش می‌آید این است که قیمت بک لینک چقدر است؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت قیمت معینی برای بک لینک وجود ندارد و در مواقع خرید بک لینک قیمت های متفاوتی برای آن در نظر گرفته می‌شود. یکی از مهم‌ترین مسائلی که بر روی قیمت بک لینک تاثیرگذار است سایت ارائه دهنده خدمات است برای مثال اگر سایت مورد نظر از نظر بهینه سازی سایت و بازدید سایت در رتبه بالایی قرار گرفته باشد، معمولاً قیمت بالاتری برای لینک سازی در نظر می‌گیرد زیرا باعث بالاتر رفتن میزان بازدید از سایت شما می شود اما سایت های ضعیف تر معمولاً هزینه های کمتری را دریافت می کنند.
یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت بک لینک فالو یا نوفالو بودن بک لینک است. اگر سایتی برای شما بک لینک های فالو تولید کند، قیمت بک لینک سازی تا حدودی بالاتر خواهد رفت اما بک لینک های نوفالو معمولاً قیمت پایین تری دارند.

چطور بک لینک بگیریم؟

امروزه روش های بی شمار و مختلفی برای گرفتن بک لینک در سایت های مختلف ایجاد شده است که با استفاده از تمامی این روش ها می توان بک لینک گرفت، اما برای بک لینک سازی تضمینی بهترین روش استفاده از سایت های فعال در این زمینه می باشد که بک لینک مطمئنی را به شما ارائه می دهند.
سایت اینترنتی مولتی رایان به عنوان یکی از سایت های فعال در زمینه بک لینک سازی می تواند در این زمینه به شما کمک فراوانی بکند و بهترین بک لینک ها را متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار دهد. از جمله مزایای استفاده از این سایت برای بک لینک سازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
با استفاده از بک لینک سازی توسط این سایت می توانید به آسانی به قیمت های مختلف دسترسی پیدا کنید و قبل از ایجاد بک لینک قیمت انواع مختلف بک لینک را مشاهده کنید.
در این سایت بک لینک سازی تضمینی برای شما انجام می شود.
قیمت بک لینک سازی در سایت اینترنتی ما کاملا مناسب است.

مطالب دیگر را میتوانید در صفحه اصلی ما بررسی کنید.